Wreszcie!!

Wreszcie!!! Wreszcie doczekaliśmy się zwycięstwa Kamila Stocha w konkursie Pucharu Świata! Nasz Mistrz dokonał tego na mamuciej skoczni w Oberstdorfie! 

 

Długo przyszło nam czekać na zwycięstwo Kamila. Meldował się w 10, lądował na podium, ale brakowało kropki nad i i … zwycięstwa. Wreszcie nadszedł wczorajszy dzień. Trzeci konkurs w lotach narciarskich na niemieckim mamucie. Już w piątkowych zawodach nasz mistrz pokazał, że lubi tą skocznię w Oberstdorfie, po pierwszej serii prowadził, drugi był Piotr Żyła – wydawało się, że nic im nie odbierze tych dwóch pierwszych lokat, a jednak odebrał … wiatr i gorsze warunki pogodowe. Ale co się odwlecze to nie uciecze! Sobota była trochę słabsza, ale niedziela była już nasza! I to dosłownie nasza! Znów urządziliśmy sobie Mistrzostwa Polski w Pucharze Świata. Czterech Polaków znalazło się w szóstce wczorajszego konkursu!

skoookii

Ładnie się to prezentuje, prawda? Największym zaskoczeniem jest chyba miejsce i dalekie loty Jakuba Wolnego.Młody widać lubi latać. Szkoda, że nie utrzymał trzeciego miejsca po 1 serii. Trzech biało -czerwonych na podium to byłaby niesamowita sprawa. Cieszy również powrót do formy Piotra Żyły. Drużynowo rozwalamy wszystkich. I oby tak dalej, bo już pod koniec lutego, za niecały miesiąc Mistrzostwa Świata. A widać forma idzie w górę.

Wracając do Kamila Stocha. Jak wiecie jest on moim ulubieńcem z naszej kadry dlatego bardzo czekałam na jego pierwsze zwycięstwo. Co konkurs miałam nadzieje, że to właśnie ten dzień, kiedy Kamil wreszcie wygra! I wreszcie się doczekałam. Nawet nie wiecie jak ja się wczoraj cieszyłam z tego sukcesu … I widać było, że Kamil również bardzo czekał na to zwycięstwo. Ta jego radość po konkursie i na podium. Szkoda tylko, że organizatorzy popsuli to świętowanie hymnem, który zamiast brzmieć radośnie, znów brzmiał jakby ktoś umarł i był grany na stypie. No cóż Niemcy lubią kombinować z naszym hymnem, chyba trzeba się do tego przyzwyczaić, ale czy można się przyzwyczaić do grania chały, zamiast hymnu? Chyba nie, a przynajmniej nie w moim przypadku.

Po wczorajszym konkursie jestem pełna optymizmu i czekam na kolejne zwycięstwa Kamila Stocha. Najlepiej na MŚ, choć nie będzie to łatwe. Kandydatów na złoto jest kilku, a kilku błyśnie właśnie w turnieju mistrzowskim. Oczywiście pozostałym biało – czerwonym też życzę jak najlepiej, ale serce najbardziej bije dla Kamila.

 

Na koniec muszę napisać kilka słów na temat mojej rzadkiej obecności na blogu. Była ona spowodowana tym, że wróciłam po części do pracy w zakładach bukmacherskich. Po części ponieważ to będzie moja dodatkowa praca. Bardzo mnie cieszy fakt powrotu do bukmacherki. Bardzo lubiłam tą pracę. No cóż, znów całe moje życie będzie sportowe, w pracy i po niej 🙂 Ale lubię to … Może dzięki temu tu na blogu zajmę się trochę typowaniem i analizą meczów. Zobaczymy. Mam nadzieję, że ewentualnie wybaczycie nieobecności.

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s